sobota, 16 marca 2013

Silesia Fashion Look VIP
Wiele cudownych projektantów przedstawiło swoje kolekcje, w tym najwięksi : Paprocki&Brzozowski, Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł. Jednak co to za sztuka mówić o tych co wiadomo, że są najlepsi...
Moje serce skradła Olga Pokrywka. Już wcześniej widziałam jej kolekcję, ale ta mnie zauroczyła. Prawdopodobnie dlatego, że dojrzewam do prawdziwego piękna i nietuzinkowych ubrań. Przez te kilka minut czułam się jak w raju. Cieszyły się nie tylko oczy, ale i uszy a dzięki temu również dusza. W tle słyszeliśmy piękną piosenkę, która jak się okazało jest również dziełem Olgi.   Posłuchaj!

Udało mi się zamienić z tą genialną dziewczyną kilka zdań w showroomie.
"Kolekcja inspirowana jest kobietą Wilk. W każdej z nas tkwi cząstka takiego wilka ale na co dzień nie mamy okazji tego okazywać ze względu na otoczenie." Ubrania są nie tyle niekonwencjonalne, co z puentą. Kobieta jest stworzeniem, które skrywa w sobie wiele emocji. Jesteśmy nie zwykle delikatne ale i zarazem drapieżne. Nie zrozumiałe ale i banalne. To w tej kolekcji znajdziemy wszystkie te emocje. To dzięki niej przekażemy światu nasze obawy i radości.

Jak się okazuje nie doszukamy się podczas tego wyjścia niczego prostego i oczywistego. Materiał , z którego wykonane są ubrania jest specjalnie filcowany. Materiał ten jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Wszystko jest tak wykonane by kobieta, która nie boi się założyć czegoś tak nie przeciętnego poczuła się pewnie i wyjątkowo.


Bardzo byłam ciekawa jak tak zdolna projektantka postrzega Polską blogosferę. Oczywiste jest, że bloggerki, które przedstawiają swoje stylizacje to genialny sposób na reklamę, jednak nie każdy projektant, który wkłada w swoje dzieła całe serce chce reklamować się w ten sposób.
Ku mojemu zdziwieniu Olga jest osobą, która pozytywnie postrzega nasze podejście do mody. Sama ogląda blogi i gdy tylko znajdzie bloggerkę, która posiada podobny światopogląd jak ona, z chęcią podzieli się swoją pasją.Piękności od Sophie Kula.Paprocki&BrzozowskiMniej oficjalnie! ; )
bankiet w Hana Sushi # Paprocki&Brzozowski # kto ma zdjęcia na fontannie # Patrycja Kazadi # Paula # Maciek Musiał # Maja Sablewska # Kasia Cichopek # Olivier Janiak # nie--ma.blogspot.com/


Spódniczka - mosquito-sklep

7 komentarzy:

 1. też dałam zdjęcie z chłopakami!! pff ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniale wydarzenie bardzo dobrze zorganizowane - piekne kolekcje - fantastyczne przezycie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę pokazu! więc zostaję na stałe i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 4. o rany !!! zazdroszczę że miałaś możliwość uczestniczyć w tym wydarzeniu :)
  super relacja .

  wpadnij do mnie : www.miwj.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się co do pokazu Olgi, miałam okazję wejść za kulisy i organizować ponad rok temu pokaz, na którym Olga była u nas w Katowicach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolekcja P&B jest bardzo udana. A pomysł Olgi odważny i nietuzinkowy, a takich na polskich wybiegach potrzeba!
  Bardzo zabawnie uchwyciłaś Oliviera ;)

  Alex xx
  bgrape

  OdpowiedzUsuń