wtorek, 25 czerwca 2013

Everybody


Przymierzam się do pisania. Wchodzę na Facebook'a, patrzę a tam wywiad (Wywiad) z bloggerem Mode friends. Czytam. Po pierwszym pytaniu zaskakuje mnie szczerość wypowiedzi :
 "Zawsze myślałem, że interesuję się modą od dzieciństwa. Z czasem zacząłem się zastanawiać  czy to zainteresowanie,  gdy nie wiem się nic o modzie."
Oczywiście, każdy blogger interesuje się od dzieciństwa modą i twierdzi, że potrafi wymienić nazwiska niszowych projektantów. W rzeczywistości jego wiedza ogranicza się do Dolce&Gabbana i Prady czy Chanel. W wywiadzie Adrian przyznaje, że nic nie wie o modzie, że fascynuje go stylizacja. Udowadnia, jak bardzo nie potrzebuje imponować. Udowadnia, że robi to, co lubi a nie to, co lubią inni. 
Dalej możemy przeczytać, co sądzi o jednym z najbardziej rozpoznawalnych bloggerów w Polsce - Vanitas
Brakuje mi tutaj opinii. Chciałabym się dowiedzieć, co sądzi o stylu kolegi po fachu. Chętnie przeczytałabym czy podoba mu się sposób, w jaki Vanitas się wypromował, czy satysfakcjonowałaby go taka popularność.
Wywiad nie jest wysokich lotów. Pozostawia niedosyt i wydaje mi się, że autor za mało czasu czy też wysiłku poświęcił na "wyciągniecie" ciekawych informacji od Adriana.
Poznałam Adriana jakiś czas temu i przyznaje, że jest to bardzo spokojny człowiek. 
Jego styl... Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o męską modę. Zachwyt budzą we mnie tylko stylizacje tworzone przeze mnie. :) Na mężczyźnie chcę zobaczyć trochę fantazji, klasy i wyrafinowania. 
Mode Friends mój podziw budzi przez dodatki. To jest element stylizacji, który sprawia, że mówię "Koleś ma fantazję". Reszta to kwestia jego gustu. Ja jednak postawiłabym na większy przytup. 


Sukienka: Freeshion
Opaska: fascynatory
Buty: pantofelek24


_____________________________________________
Romwe!
Flash Sale! Up to 70% off on summer items!
Valid from 25/06/2013 – 27/06/2013
8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękujemy za opinie wywiadu z Adrianem, proszę zauważyć, że jest to pierwszy wywiad na naszym blogu. Co do look'a - świetna sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna sukienka! Uroczo w niej wyglądasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne zdjęcia! masz zadatki na modelkę kochana ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem pod wrażeniem jakości zdjęć i stylizacji ! mega ! i twoje rude włosy..;) super!

  OdpowiedzUsuń