sobota, 19 maja 2012

Ubierz się na ważny dzień


W tym roku jak już wiadomo modne są kolory pastelowe oraz asymetryczny dół sukienki czy spódniczki. Jednak wybierając sukienkę i dodatki do niej trzeba zwrócić uwagę na proporcję swojego ciała. Na wyjątkowe okazję wybieram raczej sukienki o klasycznych kolorach a ich uzupełnieniem są ekstrawaganckie dodatki.

Jak dobrać dodatki, aby optycznie poprawić swoją sylwetkę?
Posiadając szerokie ramiona i większy biust w porównaniu do smukłych bioder i długich zgrabnych nóg trzeba równoważyć proporcje dodając objętości dolnej części ciała. Unikać dużych, rozłożystych wisiorów, które akcentują górną część ciała. Wskazane będą paski, takie, które zaakcentują dolną część ciała.Efektowne, ostentacyjne bransolety oraz koktajlowe pierścionki z dużym okiem.

Dla kobiet o mocno rozbudowanych biodrach i masywnych udach w porównaniu do drobnych ramion i małego biustu, wskazane są chusty, apaszki a jeżeli nie lubimy nosić tego typu dodatków to można je zastąpić rozłożystymi, ozdobnymi wisiorami, które rzucają się w oczy.  Dla kobiet o takiej sylwetce wskazane również będą małe torby.Pierwszy zestaw jest dla szczupłych pań o nieco większych biodrach. orazKolejne dwa zestawy polecam paniom, które chcą schować swoje "boczki".

 W sukienkach tego typu duże piersi wyglądają oszałamiająco i odciągają uwagę od bioder.Trzeci zestaw został stworzony dla szczupłych kobiet posiadających piękne kształty. Czwarty dla kobiet o idealnej figurze i długiej szyi.


 Oraz

I coś dla odważnych .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz