środa, 7 listopada 2012

Say


Zważając na to, że blogosfera dość solidnie się rozwinęła myślałam, że ludzie coraz większą uwagę zwracają na to co mają na sobie.
Stanowczo myliłam się. Oczywiście, bardzo duża ilość ludzi ma pojęcia kto to jest Maffashion czy Jessica Mercedes ale kompletnie nie widzą wzorców jakie te blogerki powinny im dostarczać.
Nie mówię tutaj o ludziach, którzy próbują coś działać w sferze swojego wizerunku. 
Mówię o tych, którzy kompletnie bagatelizują swój wygląd.
I tutaj zapewne spotkam się ze stwierdzeniem "wygląd nie jest najważniejszy" a ja zapytam a co jest równie ważne jak pierwsze wrażenie?
To po nim ocenia się człowieka zanim się go pozna. 
To po nim decydujemy czy człowiek jest ciekawy i warto go poznać czy też przejść obok.
Zakładając bloga miałam nadzieję, że przekażę ludziom choć odrobinę inspiracji i natchnę tych leniwych do chwili namysłu o własnych przechodzonych dżinsach.
Niestety, jeszcze chwilę będę musiała karmić się nadzieją. 
I choć zazwyczaj jestem optymistką tak tej kwestii nie widzę w kolorowych barwach.Zdjęcia - Marta Mączka
Bransoletki - malvaretki

4 komentarze:

 1. o ciekawy wpis. Nic nie zrobisz nie dla każdego jest to ważne. Nie chodzi też chyba o to żeby być nie wiadomo jak wystylizowanym ale czasami schludny minimalizm daje cudne efekty. Potargane jeansy też są fajne, ale kiedy są potargane z zamysłem. Zapraszam do siebie http://sandrakrupa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakochałem się! <3
  Z dnia na dzień masz lepsze te zdjęcia kochana. Serio. Ach! *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląd to jeden z równie ważnych aspektów życia, choć niekoniecznie musi się do nich zaliczać. Kwestia podejścia, po prostu. Niemniej, na pewno niejednemu otworzysz oczy.

  Obserwuję od dzisiaj Twój blog, bo bardzo przypadło mi do gustu, jak piszesz i o czym piszesz. Przy okazji, jeśli tylko masz na to ochotę, zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń