czwartek, 7 czerwca 2012

W czym na plażę


Dzisiaj pierwsze, co usłyszałam, gdy włączyłam telewizor to, że pogoda zaczyna się poprawiać i Polacy w związku z długim weekendem wybierają się nad morze. Woda w Bałtyku pewnie nie jest jeszcze zbyt ciepła, ale już nie długo nadejdzie czas na długie i leniwe leżakowanie na plaży. Przedstawię dzisiaj kilka strojów, w których będzie można pojawić się w tegoroczne lato na plaży.

Czyste cięcie. 
Moim zdaniem w tego rodzaju stroju idealnie prezentowałyby się kobiety dojrzałe np. mamy, które chciałyby poczuć się wyjątkowo na plaży.
Wzory. 
Hit sezonu. Nie wątpliwie jest to bardzo pomysłowy i oryginalny wzór. Taki strój poleciłabym młodym i odważnym dziewczynom.Pieszczotliwy różowy. 
Kolor ten wielu kojarzy się nie zbyt dobrze, jednak nie kierujmy się stereotypami. Różowy w dobrym stylu może być ciekawym rozwiązaniem. Ale do tego każdy musi się przekonać indywidualnie.

Stroje sznurowane. 
Najczęściej wybierany fason od lat. Seksowny i wygodny. Aby nie był zbyt pospolity wystarczy wybrać niekonwencjonalny kolor. Ja osobiście polecam pierwszy strój - a'la skóra węża.
W drodze po złoto.
 Mi osobiście złoty kolor kojarzy się z ekskluzywnymi markami. Wybierając ten wzór stroju możemy być pewne, że wzbudzimy zainteresowanie wśród panów na plaży.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz